Dnes je 28.10.2021
Meniny má Dobromila, Kevin

Workout ihrisko v Zámku sa rozšíri

Vonkajšie ihrisko na cvičenie v Zámockom parku sa bude rozširovať. Poslanci mestského zastupiteľstva schválili peniaze na zakúpenie ďalšej zostavy.

Vonkajšie ihrisko na cvičenie (workout ihrisko) bolo stavané v roku 2014. Za ten čas si našlo svojich fanúšikov. Mestský úrad prichádza s návrhom jeho rozšírenia o ďalšiu zostavu zo strany multifunkčného ihriska bližšie k futbalovému areálu. Na tento účel už mestské zastupiteľstvo schválilo 20 tisíc eur. Ak podporia zámer rozšírenia workoutu aj pamiatkari, ihrisko by mohlo byť rozšírené do jesene.

V tomto priestore sa však črtá aj ďalší zámer. Celkovou revitalizáciou by mal prejsť terajší uzavretý priestor medzi tenisovými kurtmi a futbalovým štadiónom. Tento priestor by sa mal otvoriť, dobudovať o chodník s osvetlením a doplniť o ďalší veľký workout park. Vedenie mesta sa podľa našich informácií obrátilo aj na zástupcu malackého združenia Pohybovňa s ponukou spolupráce pri spracovaní návrhu na nový parkour park. Ten by mohol byť umiestnený aj pri skateparku vedľa Bille.

Ľudia pre Malacky - 10.07.2021 - 971 čítaní


pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk


Pre pridanie komentára navštívte klasickú verziu nášho webu.

Komentáre k článku

Počasie

Poskytuje In-počasie