Fotoobjektívom - odpad v strede mesta

Pred Adventnými Malackami sa v Zámockom parku vo veľkom upratuje. Pomocou techniky sa zbiera opadané lístie, ktoré sa potom kompostuje. Cestou do parku vás však zarazí pohľad zo "slimáka" na voľnú plochu za Billou. Viaceré "ohniská" odpadu v centre vábne nepôsobia.

Bez komentára

V Zámockom parku je pred Adventnými Malackami rušno. Aj v tomto roku budú situované práve tam. Viac informácií o programe nájdete tu.

V tomto roku sa uskutočnia vianočné trhy v kaštieli. Informujú o tom mestské médiá v príspevku Advent v kaštieli. Budú sprístupenené každú adventnú nedeľu od 15.00 do 18.00 h. Výnimkou je táto prvá adventná nedeľa, kedy je otvárací čas od 14.00 do 16.00 h kvôli otvoreniu Adventných Malaciek, ktoré sa uskutoční vo františkánskom kostole o 16.30 h.

Ľudia pre Malacky - 28.11.2012 - 3506 čítaní


pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk


Pre pridanie komentára navštívte klasickú verziu nášho webu.

Komentáre k článku

28.11.2012 14:35:15 | Silvia M.
Ak je toto v strede mesta, hadajte, ako to vyzera za zahradkarskou osadou na ulici B. Nemcovej? Nikdy nepochopim zmyslanie ludi, co toto robia!!!
Namiesto lesika je tam smetisko. Pricom len o ulicu dalej je zberny dvor...


30.11.2012 18:52:19 | petra
celkom pohoda


10.12.2012 14:24:30 | slniečko
Všeobecne o Malackách sa dá povedať len jedno - veľmi, veľmi špinavé mesto. Slogan "Malacky - dobré miesto pre život" veľmi dávno neplatí, ak vôbec tomu niekedy tak bolo. Kam sa pozriete samý neporiadok a špina. Dúfali sme, že kompetentní z mesta zabezpečia poriadok v meste aspoň v období adventu a Vianoc, že ulice budú čisté a okolo kontajnerov upratané. No bohužiaľ, nikde nikto, kto by aspoň trocha pozametal ulice a pozbieral smeti, listy zo stromov (tiež nechápem, prečo dalo mesto vysadiť listnaté stromy, keď nezabezpečilo odpratávanie lístia ????) Ono je to aj o ľuďoch, sú neporiadni a my, čo sa snažíme, aby to tu trocha vyzeralo, nás asi nebude veľa, podľa toho ako to tu vyzerá. Možno by bolo treba, páni radní, aby ste sa niekedy prešli pešo po Malackách, zašli aj do uličiek a videli by ste ak to vyzerá... Je to aj Vaša vizitka, lebo podľa toho ako mesto vyzerá, je jasné kto ho riadi!!!!


Počasie

Poskytuje In-počasie