Dnes je 28.10.2021
Meniny má Dobromila, Kevin

Pripravuje sa rekonštrukcia ďalších komunikácií

Po dokončenej rekonštrukcii komunikácie na Ulici Jozefa Kubinu mestský úrad finišuje prípravu obnovy ďalších komunikácií. V celkovom rozsahu milión eur by chcelo obnoviť celý balík centrálnych ulíc.

Mesto obnovilo ďalšiu komunikáciu. Tentokrát sa pozornosť venovala Ulici Jozefa Kubinu, ktorá dostala komplexne zrekonštruovanú cestu v celej dĺžke od Kukučínovej ulice po záhradkársku osadu. Spolu s podložím boli položené v celom úseku aj nové obrubníky.

Obnovená Jozefa Kubinu, zdroj fotografií: malacky.sk

Mestský úrad finišuje prípravu rekonštrukcie ďalších komunikácií. Aktuálne sa venuje pozornosť balíku komunikácií v centre mesta, do ktorých patria ulice Partizánska, Ľuda Zúbka, Námestie SNP, Jilemnického a Veľkomoravská - druhá etapa (od Jána Hollého po Cestu mládeže). Ulice by mali dostať nielen nové komunikácie, ale aj chodníky s parkoviskami. Rekonštrukcia by sa mala uskutočniť s realizáciou projektu cyklotrasy Partizánska - Cesta mládeže.

Rekonštrukcia miestnych komunikácií sa radí medzi najzložitejšie a finančne najnáročnejšie ciele. Napriek všetkým ostatným cieľom by mali byť pripravované aj ulice Martina Benku, Štúrova, Martina Rázusa či Dubovského. Tie by mohli byť vzhľadom na ich náročnosť pripravené do realizácie v budúcom roku.

Ľudia pre Malacky - 11.04.2021 - 1504 čítaní


pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk


Pre pridanie komentára navštívte klasickú verziu nášho webu.

Komentáre k článku

15.04.2021 22:13:48 | Marcel
Vedia na Mestskom úrade, že existuje aj Kukučínova ulica, ktoru všetci používajú ako skratku na ceste z Veľkých Levár do centra mesta ? Cesta sa prepadá na viacerych miestach, ulica nemá ani poriadny prechod pre chodcov. A poriadny chodník ? O tom obyvatelia Kukučínovej môžu len snívať. Ul. Kubinu je nová ale vjazd je z Kukučínovej a tá je všetkým ukradnutá.


19.04.2021 10:36:50 | názor
a bude nepomerne horšie, ak sa postupne otvoria 2 nadjazdy nad železnicou - Gajdár, Vajanského ...


Počasie

Poskytuje In-počasie