Pre pridanie názoru do diskusie navštívte klasickú verziu nášho webu.

Všetky názory v diskusii

05.08.2021 16:06:33 | Ondro
Dobrý deň,
viem že momentálny mainstream je čo najviac zelene v našich betónovych džungliach, napriek tomu by som navrhoval zredukovať zeleň na ostrovčeku na križovatke Duklianskych-Legionárska. Vychádzanie na hlavnú smerom do nemocnice do cetra je tu náročné aj bez tejto vizuálnej bariéry. Zároveň by som sa chcel opýtať či existujú aj nejaké plány s touto križovatkou, napríklad kruhový objazd alebo zmena hlavnej cesty (Malacky-Rohožník). Od Studienky by sa prednosť v jazde dávala s oveľa väčším prehľadom.
Ďakujem


03.07.2021 09:55:58 | Jano
Pozývam zodpovedných mesta na prechádzku po chodníku ku Kauflandu v piatok alebo sobotu. V záujme vlastného zdravia nech idú radšej po št. ceste. V tomto čase je chodník určený pre chodcov vyhradený výlučne pre bicykle, kolobežky a najnovšie elektrické kolobežky.S takouto aroganciu voči chodcom v Malackách som sa ešte nestretol a to som prešiel kus sveta. Čo robí npr. Mestská polícia? Asi sa policajti učia chodiť pešo a sú veľmi vyčerpaní. V meste ich veľmi nevidno a asi ich je málo.. Verím v nápravu a ochranu chodcov na chodníkoch pre nich určených. Ďakujem.


17.05.2021 21:53:05 | EVA ŠKUTOVÁ
Neviem, či je môj príspevok vhodný, prosím o informáciu, alebo radu - mám imobilného, ležiaceho manžela, stal sa ním len nedávno a potrebujem pre neho služby - strihanie, holenie, ap., či v Malackách niekto niečo také robí, alebo poradiť, na koho sa v tejto veci obrátiť, lebo som bezradná. Za radu a pomoc vopred ďakujem. E.Š. Prípadne odpovedať na e.mail: skutova.eva@centrum.sk


10.05.2021 15:32:11 | Edo
Prosim, co to zase Ikea vypusta ake smrady???


07.05.2021 15:01:08 | Iva
Dobry den. Moze z kompetentnych sa niekto povenovat dodrziavaniu rychlosti 30km/h na ulici Velkomoravska????? Ako mozete dovolit cez husto obyvanu ulicu nechat prejazd vozidiel v ramci jedneho z obchvatu Malaciek??? To predsa nie je normalne. Denno denne su tu kolizie ludi s autami. Obratila som sa na primatora, obratila som sa na Policiu a nic. Ziadny posun k lepsiemu, k zlepseniu zivota na tejto ulici. To naozaj cakame, az tu niekto pride o zivot????


Počasie

Poskytuje In-počasie