Možnosť požiadať o regionálne dotácie sa predĺžila

Poslanci Zastupiteľstva Bratislavského samosprávneho kraja (BSK) svojím súhlasom podporili predĺženie termínu na podávanie žiadostí do Bratislavskej regionálnej dotačnej schémy (BRDS). Žiadatelia o dotáciu môžu svoje projekty prihlasovať až do 15. februára.

„Termín na podanie žiadosti o regionálne dotácie sme predĺžili o mesiac. Verím, že žiadatelia budú mať dostatočný časový priestor a podarí sa im zaregistrovať čo najviac kvalitných projektov. Žiadosti sa tento rok podávajú výlučne elektronicky a preto sme na náš web BratislavskyKraj.sk pridali aj podrobný návod ako postupovať,“ povedal predseda BSK Juraj Droba.

BRDS je pre rok 2021 otvorená v štyroch oblastiach podpory: kultúra, mládež, šport a ochrana životného prostredia a rozvoja vidieka. Celkovo na projekty pôjde vyše milión eur. Na projekty z oblasti kultúry je vyčlenených 345 000 eur. Sumu 293 250 eur získajú projekty zamerané na podporu športu. Projekty na podporu mládeže podporí župa celkovou sumou 51 750 eur. Pre oblasť na podporu ochrany životného prostredia a rozvoja vidieka je alokovaných 345 000 eur. Všetky výzvy sú teda stále otvorené a to až do 15. februára 2021.

Podrobnejšie informácie týkajúce sa BRDS nájdete tu: https://bratislavskykraj.sk/brds/

BSK - 19.01.2021 - 915 čítaní


pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk


Pre pridanie komentára navštívte klasickú verziu nášho webu.

Komentáre k článku

Počasie

Poskytuje In-počasie