» Poslanci za ĽPM

Spoločne sa pokúsime presadiť naše programové priority 2018 - 2022.

Odpočet volebného programu 2010 - 2014 nájdete tu a odpočet volebného programu 2015 - 2018 nájdete tu.

 

NEZÁVISLÍ POSLANCI ZVOLENÍ ZA OBČIANSKU INICIATÍVU ĽUDIA PRE MALACKY

 

 

PaedDr. Viera Mária Adamovičová

  Zvolená za obvod č. 3
  Kontakt:  vieramaria.adamovicova@malacky.sk
 

Členstvo:

  • Komisia pre vzdelávanie (členka)
  • Rada školy pri Základnej umeleckej škole (členka)
  • Mestská školská rada (členka)
     
 

Ing. Marián Andil

  Zvolený za obvod č. 6
  Kontakt: marian.andil@gmail.com, 0903 987 070
 

Členstvo:

  • Komisia pre financie, legislatívu a správu majetku (člen)
  • Rada školy pri Základnej umeleckej škole (člen)
     
 

Ing. Mgr. Zuzana Baligová

Zvolená za obvod č. 4
Kontakt: zuzana.baligova@gmail.com, 0905 890 302

Členstvo:

  • Komisia pre financie, legislatívu a správu majetku (predsedníčka)
  • Rada školy pri Materskej škole Jána Kollára (predsedníčka)
  • Mestská školská rada (predsedníčka)
     
 

Ladislav Čas

  Zvolený za obvod č. 1
  Kontakt: ladislav.cas@malacky.sk
 

Členstvo:

  • Komisia pre šport (podpredseda)
  • Rada školy pri Základnej škole na Štúrovej ulici (člen)
     
 

Ing. Richard Hájek

Zvolený za obvod č. 6
Kontakt: richard.hajek@centrum.sk, 0915 782 537

Členstvo:

  • Komisia pre územný rozvoj, dopravu a životné prostredie (člen)
  • Rada školy pri Materskej škole Jána Kollára (člen)
   
 

Ing. Adam Janík

Zvolený za obvod č. 5
Kontakt: adam.janik15@gmail.com, 0907 769 339

Členstvo:

  • Komisia pre územný rozvoj, dopravu a životné prostredie (člen)
  • Rada školy pri Základnej škole na Záhoráckej ulici (člen)
   
 

Mgr. Martin Mráz

Zvolený za obvod č. 3
Kontakt: chemoma@gmail.com, 0903 729 986

Členstvo:

  • Komisia pre územný rozvoj, dopravu a životné prostredie (podpredseda)
  • Rada školy pri Základnej umeleckej škole (člen)
   

Ing. Milan Ondrovič, PhD.

Zvolený za obvod č. 6
Kontakt: milan.ondrovic@malacky.sk, 034/796 6110

Vo funkcii viceprimátora mesta

Členstvo:

  • Rada školy pri Základnej škole Dr. J. Dérera (člen)
   
 

RNDr. Pavol Tedla

Zvolený za obvod č. 5
Kontakt: ptedla@gmail.com, 0905 860 096

Členstvo:

  • Komisia pre vzdelávanie (podpredseda)
  • Rada školy pri Centre voľného času (člen)
  • Mestská školská rada (člen)
   
 

Mgr. MgA. Katarína Trenčanská

Zvolená za obvod č. 5
Kontakt: ktrencanska@gmail.com

Členstvo:

  • Komisia pre sociálne veci a zdravotníctvo (podpredsedníčka)
  • Rada školy pri Základnej škole Dr. J. Dérera (členka)
   
 

PhDr. Ing. Lucia Vidanová

Zvolená za obvod č. 2
Kontakt: lucia.vidanova@gmail.com, 0907 538 863

Členstvo:

  • Komisia pre kultúru a cestovný ruch (podpredsedníčka)
  • Rada školy pri Materskej škole Jána Kollára (členka)

 

Počasie

Poskytuje In-počasie